Elektronický jedálny lístok do každej prevádzky

Elektronický jedálny lístok do každej prevádzky

Počuli ste už o elektronickom jedálnom lístku? Viete čo to je? Elektronicky jedálny lístok (alebo aj nápojový) je skvelé riešenie pre modernizáciu vašej prevádzky.

Ako funguje elektronický jedálny lístok?

Na elektronický jedálny lístok sa dá pozrieť z troch pohľadov a to sú:

Pvý pohľad: Vlastník/Vlastníčka prevádzky

Vlastníci prevádzok chcú prezentovať svoj jedálny a nápojový lístok v čo najlepšom svetle. Chcú, aby predával, bol čo najpútavejší, najmodernejší, samozrejme najprehľadnejší a ideálne za najnižšie náklady.

Najvhodnejšie riešnie je také s ktorým je najmenej starostí. Čo už do samotnej grafickej výroby alebo času a „administrácie“ s ním spojeným. Či už je to prácne písanie jedál a nápojov, tvorba alebo samotný výber fotiek alebo samotná práca a čas vložený do odosielania do tlačiarne a spätného preberania.

Nehovoria o tom, keď sa v ňom po výrobe nájdu nejaké preklepy a chyby. Určite to dôverne poznáte. To nechcete vidieť.

Z tohto pohľadu je ideálne mať prehľadný jedálný a nápojový lístok pripravený v čo najkratšom čase za najnižšie poplatky.

Majiteľky a majitelia milujú, keď je ich prevádzka plná a avšak zákazníci sa vymieňajú rýchlo a „nemotkajú sa“. Čím viac nôh, tým vyššie zisky 🙂

Obrázok znázorňujúci ženu, ktorá sa usmieva a má založené ruky. Je to obsluha v prevádzke.
Ilustračný obrázok

Druhý pohľad: Zákazník/Zákazníčka

Zákazníci chcú mať jedálny lístok k dispozícii hneď. Nechcú na neho čakať. Zákazníci chcú vidieť obrázky, väčšina ľudí stále nerozumie cudzím slovám ako Tagliatelle alebo Aglio Oglio. Preto platí staré známe: Jeden obrázok je lepší ako 1000 slov.

S postupom času však pribúdajú aj rôzne alergie. Značná časť ľudí má rôzne intolerancie a nechce tráviť čas pozeraním do lístka 10min, kým zistí, že chutné jedlo obsahuje alergény, ktoré nakoniec nemôže skonzumovať.

Zákazníci nemajú záujem prezerať si 3-4ks menu, ktoré sú zastrčené v stojančeku. Jeden papier je týždenné menu, druhý leský papier je špeciálna akcia na nápoje, tretí papier je vínna karta, štvrtý je celý jedálny lístok bez obrázkov a piaty je nápojový lístok. Zákazníci chcú všetko v jednom menu.

Návštevnici prevádzok taktiež nemajú radi ak je nedostatočný počet jedálnych a nápojových lístkov a „musia sa deliť“. Každý si chce „v kľude“ vybrať a objednať.

Zákazníci chcú rýchlo zobrazené prehľadné menu, zobrazenie alergénov, čistý hygienický jedálny a nápojový lístok (nepolepený).

Zákazníci chcú mať jedálny a nápojový lístok non-stop/stále na stole pred sebou. Nechcú aby im ho niekto stále bral, a potom naspäť prinášal. Týka sa to ako štandardných zákazníkov, tak aj introvertov.

Elektronicky jedálny lístok zobrazené koláče na mobile
Zobrazené koláče na mobile prostredníctvom elektronického jedálneho lístka

Tretí pohľad: Prevádzkar/Manažérka

Človek zodpovedný za správu jedálnych a nápojových lístkov chce, aby bol vo všetkom poriadok. Ako pre hostí, tak pre prípadnú kontrolu. Či už zo strany vedúcich alebo kontrolných úradov. Ako napríklad hygieny.

Prevádzkari majú vysoký záujem o plynulý chod prevádzky a správne fungovanie ako na stole, tak aj v kuchyni.

Vedia, že správne vyhotovený jedálny a nápojový lístok prináša vyšší záujem, predaje a celkovú spokojnosť.

Riešenie je elektronický jedálný lístok (a nápojový)

…otázkou je.. musia v ňom byť len jedlá a nápoje? A čo tak do neho vložiť napríklad video, fotky, reklamu, sociálne siete alebo dokonca pracovnú ponuku na obsluhu?! 🧐

A viete čo je na tom najlepšie? Že tento digitálny jedálny a nápojový lístok sa zobrazí zákazníkom priamo na ich mobile. Stále, bez nutnosti brania ho zo stola 🙂

Ako vyzerá elektronický jedálny lístok?

Pozrite si s nami elektronické jedálne a nápojové lístky zopár vybraných prevádzok. Pozor, toto sú reálne nápojové lístky našich klientov, žiadne vymyslené prevádzky.

Obrázok znázorňuje QR kódy, ktoré sú prelinkované na elektronické jedálne a nápojové lístky v skutočných prevádzkach.
Oskenujte pre zobrazenie elektronických jedálných a nápojových lístkov

  Ako sa vytvára takýto lístok?

  Elektronicky jedálny a nápojový lístok si vytvárate pomocou administračného systému pikMenu. Nepotrebujete k tomu žiadnu externú firmu alebo zaškoleného človeka. Zvládnete to samy.

  Ako vravia naši klienti: „Je to super-jednoduché„, „je to super-ľahké„.

  👉 Možno vás zaujme aj náš článok Obavy a strachy z QR menu v prevádzke

  Potrebujem k tomuto elektronickému lístku inštalovať špeciálnu aplikáciu?

  Nie. Takýto elektronicky jedálny a nápojový lístok si viete vyhotoviť na adrese www.pikMenu.com – Najjednoduchšie QR menu na svete bez nutnosti nejakej zložitej inštalácie.

  Pripravili sme pre vás dokonca inštruktážne videá na našom YouTube kanály

  Vyskúšajte si elektronicky jedálny a nápojový lístok už teraz na www.pikMenu.com