Online jedálny lístok: Vytvorte ho na klik!

Online jedálny lístok: Vytvorte ho na klik!

S rastúcim dopytom po bezkontaktných riešeniach a digitálnych technológiách sa stáva online jedálny lístok s použitím QR kódu nevyhnutnosťou pre moderné reštaurácie a podniky. Týmto inovatívnym prístupom nie len zvýšite hygienu a bezpečnosť, ale aj zlepšíte zážitok z jedla svojim zákazníkom.

Je to úplne jednoduché a super!

čašníčka a marketérka prevádzky
Zobrazenie online jedálneho lístka
Online jedálny lístok: Café Židovská

Ako to funguje?

Zákazníkom ponúknete jednoducho naskenovať QR kód umiestnený na stoloch pomocou ich smartfónu alebo tabletu. Po naskenovaní budú automaticky presmerovaní na online jedálny lístok, ktorý si môžu prehliadať priamo na svojom zariadení. Tento digitálny formát umožní vašej reštaurácii alebo prevádzke jednoducho aktualizovať ponuku. Pridávať nové jedlá a nápoje a odstraňovať/skrývať tie, ktoré už nie sú k dispozícii.

Online jedálny lístok: Výhody

  • Jednoduché použitie: Stačí len naskenovať QR kód, a už môžu zákazníci prezerať vašu ponuku jedál a nápojov.
  • Aktualizované informácie: Zákazníci majú vždy prístup k najaktuálnejším informáciám o ponuke, vrátane špeciálnych ponúk a sezónnych jedál prostredníctvom PROMO sekcie.
  • Menej čakania: Objednávka cez digitálny jedálny lístok môže znamenať rýchlejšiu a efektívnejšiu obsluhu, čím sa skracuje čas strávený čakaním.
  • Využitie: Z našich analýz vychádza, že v priemere zákazníci strávia 55 sekúnd pozeraním sa na váš online jedálny lístok

Opýtali sme sa našej klientky, ktorý využíva pikMenu vo svojej prevádzke: „Ak by ste si mali vybrať jednu funkciu v pikMenu, tak bez ktorej funkcie by ste nemohli žiť?“

Zvyšovanie cien behom sekundy 😃 prepisovanie, oprava, dopĺňanie textu, pridávanie ďalších nových jedál, tá rýchlosť, keď sa mi scan QR kódu zobrazí. Môj svet reštaurácie a ponuka, je to zobrazenie našej kreativity, ktorá sa predáva. Ľuďom chutí a ochotne za to platia 🫶

majiteľka pizzérie

Výhody pre reštaurácie/podniky:

  • Znížené náklady na tlač: Eliminácia potreby tlačiť a aktualizovať fyzické jedálne lístky. Pomôže reštauráciám ušetriť peniaze a znižuje CO2 stopu.
  • Zvýšený predaj: Štatistiky štúdii ukazujú, že použitím online jedálneho lístka sa zvyšuje tržba od 3 do 20%
  • Viditeľnosť a marketing: Online jedálny lístok viete prepojiť s vašou webstránkou a zvýšiť tak svoj dosah. Tiež dokážete zvýrazniť v menu svoje aktuálne akcie a výhodné ponuky. Či už formou obrázka, textu alebo aj obrázkom a aj textom 🙂
  • Jednoduchá aktualizácia: Aktualizácia online jedálneho lístka je jednoduchá a okamžitá, čo umožňuje rýchlo reagovať na zmeny v ponuke alebo cenách.
  • Analytické nástroje: Digitálny jedálny lístok poskytuje cenné dáta, čo pomáha lepšie porozumieť potrebám vašich zákazníkov a zlepšiť vašu ponuku.

Inštruktážne video a ďalšie informácie

👉 Pre všetky inštruktážne videá si pozrite náš YouTube kanál

Pridanie jedla do pikMenu

Online jedálny lístok: Sumár

Digitálny jedálny lístok s použitím QR kódu je nielen praktickou a hygienickou alternatívou k tradičným papierovým lístkom, ale aj prostriedkom na zlepšenie celkového zážitku z jedla pre vašich zákazníkov. Prejdite na digitálnu éru a ponúknite svojim zákazníkom jednoduchosť a pohodlie, ktoré si zaslúžia.

👉Ak vás táto téma zaujíma, možno vás zaujme aj náš článok Obavy a strachy z QR menu v prevádzke